خیارشور ممتاز 700 گرمی بیژن

یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 10:33

فواید خیارشور:

خیار شور از جمله شوریجات محبوب است که تهیه آن کار آسانی است. خیارشور حاوی ویتامین های گوناگون و مهمی است. در ضمن خیارشور به خاطر داشتن نمک سرشار از سدیم است که حضور آن به میزان کافی در بدن بسیار ضروری است.از جمله خواص مهم خیارشور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

خیار میزان بسیار بالایی فیبر دارد. فیبرها برای دستگاه گوارش بسیار مهم و ضروری هستند. طی تحقیقات انجام شده مصرف فیبر میتواند میزان ریسک بیماری ها قلبی و ابتلا به دیابت را کاهش دهد. ویتامین هایی نظیر سی و کا نیز در خیار وجود دارد که به همراه پتاسیم موجود در آنها می تواند منبع خوبی از آهن باشد.

خیارشور ممتاز 700 گرمی بیژن

خیارشور و اساسا ترشیجات به علت کالری پایین شان چاق کننده نیستند. در نتیجه آنها را به خاطر طعم شان می توانید در سالاد ها و ساندویچ ها به جای سس استفاده نمایید. همانطور که می دانید کالری سس ها بسیار بالاست. و این میزان کالری از دلایل عمده ایجاد اضافه وزن در بدن است. پس تا می توانید سس ها را کم کنید و از خیارشور استفاده کنید. یکی از مکان هایی که می توانید خیارشورهای باکیفیت را تهیه کنید سوپرمارکت اینترنتی شهر 24  است که مشتری مدار بوده و کالاهای سفارشی را در سریعترین زمان ممکن ارسال می کند.از دیگر خواص خیارشورها می توان به دارا بودن آنتی اکسیدان ها اشاره کرد. آنتی اکسیدان ها می توانند از آسیب های احتمالی به سلول ها جلوگیری کنند. از جمله آسیب های ممکن برای سلول ها می توان به سرطان ها و بیماری های قلبی اشاره کرد. آنتی اکسیدان ها در مقابل این آسیب های احتمالی می توانند مانند سدی محکم قرار گیرند و خطر ابتدا به این بیماری ها را پایینترین حد ممکن آن برسانند. استفاده از لوازم قنادی سی تاک

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.